Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.ucetni-hradeckralove.cz/www/system/database/mysql.php on line 6
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /www/doc/www.ucetni-hradeckralove.cz/www/system/database/mysql.php:6) in /www/doc/www.ucetni-hradeckralove.cz/www/system/library/session.php on line 11Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /www/doc/www.ucetni-hradeckralove.cz/www/system/database/mysql.php:6) in /www/doc/www.ucetni-hradeckralove.cz/www/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/doc/www.ucetni-hradeckralove.cz/www/system/database/mysql.php:6) in /www/doc/www.ucetni-hradeckralove.cz/www/index.php on line 175Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/doc/www.ucetni-hradeckralove.cz/www/system/database/mysql.php:6) in /www/doc/www.ucetni-hradeckralove.cz/www/system/library/currency.php on line 45 Účetní Hradec Králové, Květenská, účetnictví a mzdy
Vítejte můžete se přihlásit nebo registrovat.
Vítejte na našich stránkách Vítejte na našich stránkách Vítáme Vás na našich stránkách Vítejte na našich stránkách

ÚČETNICTVÍ

Vedením účetnictví se zabývám již od roku 1998. Nabízíme profesionální služby jak živnostníkum, tak i malým, středním a velkým firmám v celé České republice a zejména Hradci Králové a okolí.

Zaručuji svým klientům naprostou diskrétnost a mlčenlivost o všech okolnostech spolupráce a zpracovávaných datech. Využití našich služeb pro Vás znamená výrazné snížení nákladů na administrativu a jistotu, že vedení účetnictví je zpracováváno odborně a správně. Preferuji jednoznačně individuální přístup ke klientovi a maximální znalost jeho specifických problémů. 


Jako bonus pro moje klienty, pro které zabezpečuji vedení účetnictví, poskytuji ekonomické a daňové poradenství zdarma.

Mými klienty jsou malé a střední firmy podnikající ve výrobě, finančním sektoru, službách, řemeslných živnostech, ale i soukromé osoby a neziskové organizace.

Soustřeďte se na klíčové oblasti Vašeho podnikání, tedy to co Vás baví a živí,
starosti s účetnictvím, daněmi a úřady převezmu a vyřeším za Vás.